Trnavský deň modelovej železnice

 • Trnavský deň modelovej železnice


  Trnavský deň modelovej železnice

  28.6.2016

  Rádi bychom vás pozvali na Trnavský deň modelovej železnice 28.6.2016, na které bude mít zastoupení  28.6.2016 i naše firma s ukázkami našich modelů, ale i workshopem a prodejem našich výrobků.

  více informací

  Modelbraní 2016

  Naše firma se znovu zůčastnila na již desátem ročníku Modelbraní ve Znojmě. Na této akci kromě jiných proběhla i soutěž IGRA CUP, v sestavění a patinaci našich stavebnic a vagónů. Také zde byl i work-shop, prodej modelů a doprovodný program.

                 

  Mikulášská nadílka v Dětském domově Znojmo 2015

  Dětský domov Znojmo pořádal pro děti Mikulášskou nadílku a naše společnost pro ně připravila několik dárků, které jim pokud byly hodné Mikuláš předal.

      

  Mikulášská jízda Spolku pro veřejnou dopravu na jihozápadní Moravě 2015

  Naše společnost jako sponzor napomohla uskutečnění akce Mikulášská jízda aneb "Za Mikulášem do Třebelovic" 5.12.2015, kterou pořádal Spolek pro veřejnou dopravu na jihozápadní Moravě. Jednalo se již o pátý ročník, uskutečněný přímo na na Třebelovickém nádraží. Smyslem byl výlet vlakem z Jemnice do Moravských Budějovic a zpět, spojený s mikuláškou nadílkou.

      

  Sponzorský dar Klubu železničních modelářů Plzeň

  Společnost IGRA MODEL, s.r.o. věnovala Klubu železničních modelářů z Plzně několik stavebnic, které pak mohou umístit na jejich budované kolejiště.

  Realita před demolicí

  28/06/2016 09:48:27